Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha dadogok? És...

Mit tegyek ha dadogok? És rettentő módon kihat az életemre?

Figyelt kérdés
Most jövök rá,hogy igen is zavaró dolog az életemben.Eddig elfogadtam,úgy voltam vele,hogy aki szeret,az így is szeret.De belegondoltam hogyha folyékonyan beszélnék,nem itt tartanék ahol most.Valószinúleg népszerű lennék,és más lenne teljesen a személyiségem.Szerintem messze inteligensebb vagyok a korosztályomnál,ha normálisan tudnék beszélni,jobban tudnék ezzel érvényesülni az élet minden terén.Mert semmi önbizalmam nincs azokon a területeken,ahol kommunikálni kell.Egy egyszerű jegyvásárlásra a buszon,rá kell stresszelnem.Tudjátok milyen rossz érzés ez?De változtatni akarok!Önbizalmat akarok!Igazából szerintem nem is dadogok,hanem dadogás+hadarás kombó.Mit tehetnék,gyerekkorom óta fennáll a probléma,oviban voltam logopédusnál.19/F

2014. máj. 26. 21:50
 1/2 anonim válasza:
Mindenképpen pszichológushoz kellene fordulnod! Beszéld meg a szüleiddel és esetleg egy olyan tanároddal, aki iránt feltétlen bizalmat érzel!
2014. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha Budapesten élsz, őket tudnám ajánlani:

[link]


esetleg őket:


[link]

2014. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!