Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Mit tegyek, hogy jobb legyen a közérzetem?

Figyelt kérdés

Több éve dolgozom egy óvodában, ami akkor indult amikor beléptem. Minden jól kezdődött és folytatódott, de mostanra világossá vált, hogy ez a fizetős ovi a szülők szerint nem nyújt annyit, amennyit fizetnek.

A dolgozók napi több órát túlóráznak, güriznek. Mindenki rosszul érzi pár hónapja magát, rossz a hangulat.

Sorra lépnek a szülők a főnöksèg meg bízik a további működésben.

Ahová eddig szerettem bemenni, oda most utálok:-(

Szeretnék még jobban dolgozni,de már úgy érzem nincs több bennem. Nagyon feszült vagyok egész nap! :(



2014. jún. 3. 21:42
 1/1 anonim válasza:

Ideje munkahelyet váltani akkor.

Ha ezt nem akarod, megpróbálhatsz javaslatot tenni a főnöknek, mit kellene változtatni. Az biztos, hogy ha nem változtattok, akkor így fog folytatódni.

A szülők mit várnának el ezért a pénzért?

Hogyan tudjátok azt (és még azon túl is) nyújtani?

Ez egéybként nem feltétlenül jelenti azt, hogy még többet kell dolgozni szerintem, de az biztos, hogy változtatni kell.

2014. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!