Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám egy disszociális,...

Hyperatis kérdése:

Anyám egy disszociális, pszichopata! Hogyan bizonyíthatom be hivatalosan?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Menj aludni.
2014. jún. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bíróság előtt, szakértő segítségével. (De minek?)
2014. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kit tudok hívni, hogy bebizonyítsam? Születésünk óta terrorizál. Már szívbeteg vagyok miatta. Tönkretette az idegeimet is. Nincs lehetőségem megszabadulni tőle, nincs lelki erőm bármiért is harcolni. Csak annyit szeretnék, hogy bebizonyítsam az igazamat hivatalosan! Hogyan tehetem meg?
2014. jún. 8. 14:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak úgy nem lehet bíróság elé vinni valakit... Főleg nem hiszem, hogy egyből el lehet érni, hogy kivizsgáljanak egy disszociális embert. Én olyasmi megoldást szeretnék, hogy hozzáértő emberek kijönnek házhoz megkérik, hogy töltsön ki egy tesztet itt helyben, és adnak egy hivatalos papírt az eredményről. Persze fizetném a költségeket!
2014. jún. 8. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen lehetőség nincs. Annyit tudsz tenni, hogy te fordulsz szakemberhez, megtanulsz kiállni magadért, és szépen elköltözöl.
2014. jún. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha kiállok magamért, akkor eleve nem futamodok meg, és költözök el. Nem értesz, nem nekem kell segítség hanem neki. Nem én piáltam, dohányoztam, xanaxoztam magam fél hülyére hanem ő. Nem én kúrok félre fűvel fával és teszem tönkre mindenkinek az életét hanem Ő. Azzal mit érek el, hogy bebizonyítom, én nem vagyok flepnis? Mutogassam az utcán, hogy látjátok milyen tiszta fejű vagyok? Senkit nem érdekel, főleg nem azokat, akiknek szólna az üzenet. Amúgy jó pár éve leteszteltek és rendben voltam. Talán túlzás volt azt írni, hogy nincs erőm harcolni magamért, (ha tényleg erre gondoltam), mert ha így lenne már rég azt csinálnám, amit ő akar. Nem tudom mi van az emberekkel, hogy a saját gyereküket pénzautomatának képzelik, vagy haszonállatnak (igazi haszonállatot meg nem akarnak), de az biztos valami nagyon nincs rendben ezzel a társadalommal, és amit sugároz....
2014. jún. 9. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehezen.
2014. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!