Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez most a stressztől van vagy...

Ez most a stressztől van vagy mitől?

Figyelt kérdés
Éhes vagyok, nincs hányingerem sem de ha elkezdem rágni a kaját ki kell köpnöm mert egyszerűen nem bírom lenyelni. Tegnap iszonyú stresszes voltam akkor még volt hányingerem de ettem és elmúlt. Ma még semmit nem ettem vagyis kb 2 falatot bírtam lenyelni többet nem. Inni ittam sok vizet mert nagyon meleg van de enni azt egyáltalán nem bírok. Pedig most is kívántam a húst, sütöttem is de azóta is ott áll. A lényeg annyi, hogy megbuktam egy tantárgyból és tényleg nagyon küzdöttem, hogy ne és hatalmas sokként ért. Végig sírtam a tegnapi napot estére már iszonyatosan fájt a szemem miatta.

2014. jún. 12. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a stressztől van. Amikor nekem idegösszeomlásom volt, napokig nem bírtam enni, és még alkohollal sem tudtam enyhíteni a leli fájdalmamon, mert még az sem ment le a torkomon.
2014. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!