Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy a sok stressztől...

Lehet, hogy a sok stressztől érzem magam ennyire álmosnak?

Figyelt kérdés

Múlt héten, ezen a héten és jövőhéten is elég sok dolgozatot írunk, és már lassan 2 hete bennem az ideg, hogy "jajj, ezen a héten is minimum 5 doga", sok a házim is, és nem is fekszem olyan korán (10-11). Ettől lehetek ennyire álmos?


14/-


2012. okt. 9. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

mikor kelsz fel? én koleszos voltam, most érettségiztem, de az utolsó két évben folyton fáradt voltam, pedig 10kor lefeküdtem és 6.15kor keltem fel.

szerintem lehet hogy ettől vagy álmos, esetleg szedj vitamint, attól is lehet állítólag

2012. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Álmosság és fáradtságérzeted lehet kialvatlanság miatt, tehát figyelj oda, hogy meglegyen a napi 8-8,5 óra alvás. Lehet még oxigénhiány miatt, például ha egész nap a suliban ülsz, és nincs szellőztetés, friss levegő, attól is fáradtnak és álmosnak érezheted magad. Az előző válaszoló válaszával kapcsolatban, vitamint akor is szedhetsz, ha nem érzed magad fáradtnak. Az mindig jól jön :)

Szóval összegezve: Sok friss levegő, napi legalább 8 óra alvás, vitaminok, sok VÍZ (tehát nem egyéb lötyik), és valamilyen módon vezesd le a stresszt, mert az nem jó ha felhalmozódik az emberben! Sok sikert a stresszmentes, éber élethez :))

2012. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!