Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy pszichológus azt mondja "menjen haza nem foglalkozok többet magával"?

Figyelt kérdés
Láthatja egy pszichológus azt, hogy a páciens javulása teljesen reménytelen.

2014. jún. 15. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Már csak pénzügyi okokból sem fog ilyet mondani neked egy pszichológus. :D


Másrészt ami nem kezelhető terápiával, az általában kezelhető gyógyszerrel és terápiával.

2014. jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Látni láthatja, de nem fog elküldeni, nagyon kicsi az esély erre. De ha el is küld, keresel mást, aki szerint megéri veled foglalkozni.
2014. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Biztosan nem működsz együtt. Ha valaki nem akar meggyógyulni , azt minek erőltetni
2014. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordulhat, de ez nem az első alkalommal derül ki.
2014. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen előfordulhat, de azért nem ilyen szavakkal küld el. Inkább felajánlja, hogy mivel láthatóan nem tudtok együtt dolgozni, talán keressél egy másik pszichológust, aki majd segíteni tud.
2014. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy pedig csak azt látja, hogy a páciensnek nincs baja.
2014. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Akkor fog elküldeni, ha látja, hogy nincs bajod. Különben szerintem inkább csak átküld máshoz.
2014. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer pszichiáter mondta nekem,hogy keressek fel egy másik pszichiátert (mondott is a közelben lévő orvosok közül párat) mivel nem voltam hajlandó vele együtt működni.(nem szedtem gyógyszereket,nem voltam nála "bőbeszédű" stb.aztán voltam azután nála még 1x vagy 2x ,de leszarom a fejét magasról és többet nem is megyek! :D
2014. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezért a többi is pattog, ha nem szedsz gyógyszert, mivel annyi a pszichiáter dolga, hogy azt felírja. a hogy érzi tízes skálán magát szintű tudományt nyilván nem tartják ők se tudománynak.


hallottam már alternatív pszichiáterről, aki nem erőlteti vagy nem is ír fel, de az átlag erre megy.

a beszélgetés meg kimerül annyiban, hogy és jól alszik? jól eszik? ugye akkor most nagyon rossz magának? mióta van ez? látom, nem tudja maga megoldani, itt egy gyógyszer, azzal majd könnyebben kezeli a napi helyzeteket.

2014. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!