Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy ilyen súlyos problémár...

Van egy ilyen súlyos problémára megoldás vagy jobban teszem, ha megteszem, amit meg kell tennem?

Figyelt kérdés
A nőkkel, lányokkal szemben óriási kisebbrendűségi érzésem van. képtelen vagyok elviselni, hogy nekik mindig van valakijük, legyenek akármilyenek is és folyamatosan körüludvarolják őket.emiatt egyre csak nő bennem a gyűlölet velük szemben. Pszichológusnál voltam már, de semmit nem használt. azon gondolkodom, hogy le kellene zárni a földi pályafutásomat, mert ez nem élet és könnyen lehet, hogy valamikor a gyűlöletem kicsapna.Amikor a végső megoldásról beszéltem egy ismerősömnek, ő megdöbbent és azt mondta, hogy mindig van megoldás. Én viszont kétlem. Valóban lenne?

2014. jún. 13. 23:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem sértésből írom, de van bajod, ha nem vagy képes elismerni, hogy egy nőnek ugyan olyan nehéz lehet az élete, mint akár egy férfinak. És férfiként írom ezt. De ha fiatal vagy, akkor ne parázd túl, mert valószínűleg egy idő után elmúlik magától ez az érzésed.
2014. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Már legalább másfél évtizede ezt érzem.
2014. jún. 13. 23:35
 3/22 anonim ***** válasza:
Az igazi problémád az hogy egy darab kakinak érzed magad. Súlyos önértékelési gondjaid vannak. Mi lenne, ha ehelyett a nyivogás helyett inkább valami kreatívval foglalkoznál és letojnád a lányokat? Ja, hogy akkor valami másra kellene kenni azt, hogy érzed rosszul magad?
2014. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok pszichológus, de biztos vagyok benne, hogy elsősorban önbecsülési problémáid vannak, mivel nem vagy képes elismerni, hogy te is ugyanolyan értékes tudsz lenni, mint bárki más. Azt, hogy egy nőnek is nehéz lehet az élete meg nem nehéz elismerni, elég ha csak az utcára lenézel és nem csak azt látod, amit látni akarsz.
2014. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2-es

Igyekszem újabban kerülni őket, hogy ne is kelljen látni a problémám tárgyait. De nagyonm nehéz megszervezni.

2014. jún. 13. 23:45
 6/22 A kérdező kommentje:

mivel nem vagy képes elismerni, hogy te is ugyanolyan értékes tudsz lenni, mint bárki más.


Ez nem igaz és te is tudod.

2014. jún. 13. 23:47
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez igaz, csak te nem tudod.
2014. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Azt látod, amit akarsz. Nem udvarolnak körbe, sem a barátnőimet, sem senkit a környezetemben, csak a feltűnően szép lányokat. Ez van, akinek nem tetszik, az nemtom, semmisítse meg az evolúciót a biológiát.

Megoldás az lenne, ha kinyitnád becses szemeidet, és nem másokat utálnál. Magadat is meg kéne szeretned, és másokat is szerethetnél. Önkénteskedj, csinálj mások számára is hasznos dolgokat.

Akkor vagy haszontalan, ha elsüllyedsz a bánatodban, mikor meg tudnád oldani. Vannak tényleg komoly betegségek, mikor valaki nem ura önmagának, használd ki, hogy dönteni tudsz!

2014. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Brutális beszólásokat kapok/kaptam már mindkét oldalról. És kezdek nagyon komolyan besokallni.
2014. jún. 13. 23:50
 10/22 A kérdező kommentje:
Csináltam már közösségi munkát és jártam már előadásokra különféle témákban. de ez csak addig működik, amíg nincs ott akár egyetlen minimálisan kívánatos nő sem, mert akkor azonnal előjönnek a szokásos érzések. gondoltam már rá, hogy talán egy Isten háta mögötti munka és élet lenne a megoldás, bár nem vagyok még teljesen biztos benne.
2014. jún. 13. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!