Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogy élitek túl mikor...

Ti hogy élitek túl mikor minden összeomlik körülöttetek?

Figyelt kérdés
Milyen technikàtok van a napi túlèlèshez illetve motivációhoz?
2014. jún. 17. 16:33
 1/4 anonim válasza:
Én ilyenkor arra gondolok, hogy ha ezt túlélem, akkor valami jó dolog fog történni és hogy soha nem szabad feladni. Persze, én is éreztem már úgy, hogy nem bírom tovább, de örülök, hogy kitartottam. Tudom, nehéz, de próbálj meg türelmes lenni és persze kitartó! :)
2014. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
"Ti hogy èlitek túl mikor minden összeomlik körülöttetek" nyafnyafnyaf,World Trade Center na azt lehet összeomlásnak nevezni
2014. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Idézzem Tom Hanks-et? "Mindig csak tovább kell lélegezni." (Cast Away). Na valahogy én is így csinálom.
2014. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyafnyaf? Túl egy ràk utàn, heti injekcio hogy a hasnyálmirigyem talan megszolaljon, melohelyem elvesztettem, a felesegem ket honap utan elvetelt, a szulom szoba sem allnak velunk, nincs senki akire tamaszkodhatunk, a jobol hirtelen ekkora váltás .... megzuhantam tole egy picit. Nyafnyaf
2014. jún. 17. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!