Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, már teljesen...

Mit tehetnék, már teljesen kivagyok készülve? (Lentebb kifejtem! )

Figyelt kérdés
Kezdem az elején.Én sajnos nem dolgozom együtt élünk a barátommal,Ő gyárban dolgozik most jelenleg 2műszakban, délelőtt és délután. Délutános műszakban este 10kor végez.Történt még Februárban,hogy beszéltünk műszak után telefonon,hogy elindult haza már a villamoson van. Aztán nem ért haza,nem vette fel a telefont(soha nem csinálna ilyet!).Teljesen kikészültem, városban lakunk,felhívtam Anyukámat Ő azonnal autóba ült(Ő vidéken él) és egész éjszaka a várost jártuk autóval telefonálgattunk a rendőrségre,de ők ugye mivel már nagykorú nem keresték de a járőrök elvileg nézelődtek(ezt mondták) szóval egy rémálmom vált valóra..azt sem tudtam mit tegyek mivel pánikbeteg is vagyok így még borzalmasabb volt ez,hogy nemtudtam mit tegyek. A lényeg az ,hogy hajnali 4után itt nálunk ültünk Anyukámmal és hazaért a barátom összeverve,tiszta sár volt.. eggyel hamarabbi megállóban szállt le, mert rengetegen voltak a villamoson Ő pedig szintén pánikbeteg és nembírta a tömeget és úgy volt vele hogy a friss levegőn van 1 megállót hazasétál,csak már nem ért haza ugyanis leütötték.Semmire nem emlékszik ..több óra hosszát feküdt eszméletlenül. A lényeg az,hogy ez még februárban történt és én azóta sem tudtam feldolgozni az egészet és minden második héten mikor délutános,addig idegeskedek amíg haza nem ér,hívogatom 20percenként kb(Ő neki ez jól esik és nincs terhére) megy a hasam,fáj a gyomrom,jön fel a gyomorsavam ,tényleg nagyon nagyon legyengülök alig bírok felállni,remegek és ez elkezdődik olyankor amikor csörget ,hogy végzett és indul haza és addig tart amíg meg nem ölelem,hogy végre hazaért. Nem tudom mit tehetnék, én nem tartom jó ötletnek a pszichiátert hiszen tudom,hogy úgyis gyógyszerekkel tömne,nekem pedig elég volt a gyógyszerekből,örülök neki,hogy letudtam szokni róluk. Esetleg pszichiáterhez kéne járnom?Vagy van valami ötletetek mégis mit tehetnék? Olvasni szoktam de sajnos semmi nem tud lekötni ilyenkor,mikor Őt várom,már teljesen kivagyok akadva,nemtudom mit tegyek és hiába van itt nálam barátnőm,akkor is járkálok a wcre idegből... Kicsit hosszúra sikeredett,de már tényleg nemtudom mit csináljak.Kérlek ha van bármilyen tanácsotok írjátok le!Előre is köszönöm a segítséget!

2014. jún. 18. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichiater, mind a kettotoknek. Komolyan.
2014. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő jár folyamatosan. Nekem nem segített a pánikbetegségemen sem,csak a természetgyógyász,meg a meditáció és hasonlók,a gondolkodásmódomon változtattam,letettem a nyugtatókat és soha többé nem szeretnék visszaszokni , nem a gyógyszer a megoldás,az ,hogy mégegyszer kábe legyek a nyugtatóktól, az sajnos csak a tüneteket kezelné... és nekem valami más megoldás kell!
2014. jún. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!