Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz, hogy a pszichiátrián a...

Igaz, hogy a pszichiátrián a zárt osztályon nem segítenek a betegen hanem elnyomják, semmibe veszik, esetleg kínozzák és még meg is ölik?

Figyelt kérdés
Nagyon félek.
2014. jún. 19. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Kamu.
2014. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
természetesen nem igaz.
2014. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem igaz, de ne legyenek illúzióid. Aki nagyon hőzöng azt benyugtatózzák. Nálunk volt egy csaj aki ápolónak adta ki magát és vizeletmintákat gyűjtött, csak egy hét után esett le hogy ápolt :s. (Én látogatóként voltam bent többször, életem legrosszabb élményei közt tartom számon még így is.)
2014. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem igaz. De miért félsz? Oda készülsz?
2014. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Van mikor agresszivak.Pl barátnőm mellkasára térdeltek majd lekötözték.Pedig nem csinált semmit csak nem tudott elaludni.Szerencsére csak 1x fordult elő.Öngyilkossági kisérlet miatt volt bent.Szerencsére egész jól sikerült helyre rakniuk most hétfőn engedték ki véglegesen.(Zárton 2 hetet volt)
2014. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
85%

A nemsegítés, a semmibevevés igaz.

Alzheimeres apósom bekerült egy hétre, alig tudtok kihozni, foggalkörömmel ragaszkodtak hozzá. Ne tudd meg miket láttam ott.

Minden nap bent töltöttem 3 órár látogatási időben, szörnyű. A problémás betegeket kikötözik, kiütik és magasról tesznek rá. A gyógyszert kiosztják és ennyi, de a betegnek nem voltak hajlandók megmondani hogy mit vesz be, azt mondták semmi köze hozzá, ezt írta ki az orvos...

A kiabalósokat, mászkálósokat nem szeretik, azokat rögtön kiütik gyógyszerrel. Hétvégén szeretik a nyugit,olyankor mindenkit kiütnek, arra mész be hogy az egész osztály alszik még látogatási időben is... rohadt egy hely, sose kerüljön be senki ilyen helyre.

2014. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát tényleg nem törödnek a betegekkel és úgy veszik hogy ezek úgy sem fogják fel bárhogy beszélünk és bárhogy viselkedkünk nem sártődnek meg mert hülyék pedig ez egyáltalán nincs így. Ja meg egy picit megmondod a véleményed vagy felemeled a hangod benyugtatóznak. Én vóltam zárt osztályon de senkinek sem kívánom mert szerintem begolyozól a sok hülyétől mert néhány kivétellel az ott dolgozók is azok és nagyon dúrvák. Ja meg a hülye ott levő szabályok is tönkretesznek...
2014. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy fizikailag kínozzák, esetleg megölik, az nem igaz.

az viszont tény, hogy ha esetleg nagyjából ép voltál, akkor is tuti beteg leszel, amikor onnan kijössz. senkinek sem ajánlom...

2014. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!