Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szólt a rég nem látott...

Mit szólt a rég nem látott környezetetek az anorexiátokhoz/jelentő fogyásotokhoz?

Figyelt kérdés

Tavaly óta tart a folyamatos küzdelmem az étellel, a kalóriaszámlálással,stb. Tavaly nyáron (pont egy éve) kezdtem hánytatni magam,de nem vesztettem vele semmi súlyt és utáltam is csinálni. Tanév közben a súlyom ingadozott,de nyilván nem egyik napról a másikra,úgyhogy az osztálytársaimnak,tanároknak stb nem tűnt fel,hogy baj van. Mostani tanév végén elmélyültek a problémáim és nem tudok leállni,nyár végére biztosan nem maradok ennyi és arra lennék kíváncsi, hogy a sulitársaim (legtöbbjükkel nem találkozok,nem vagyunk túl jóban) illetve a szüleim (anyámmal és a nevelőapámmal most egy hónapig nem fogok találkozni,azalatt változhatok bőven) mit fognak szólni?

Nektek mit szólt a környezetetek a jelentős fogyásokhoz ha alapból sem voltatok túlsúlyosak? (56 kg vagyok most a 171 cmhez,híztam,ezért mondtam,hogy most beleadok mindent és 45ig meg sem állok :(( )


2014. jún. 20. 09:06
 1/5 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
keress fel egy szakembert, mert nem játék, amit csinálsz. Egyébként egy 171 cm,56 kilógrammos csaj nagyon is tökéletes, főleg, ha ezekhez az adatokhoz, egy vidám, kiegyensúlyozott, mosolygós csaj társul. Kérj segítséget, mert mindegy mennyit fogysz, nem leszel elégedett magaddal, mert most sem vagy az, pedig lehetnél.
2014. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a probléma,hogy ha felkeresnék egy szakembert, a családom tudna róla és ők sajnos (tényleg mindegyikőjük!),hpgy már így is folyamatosan cseszegetnek,nem hagynak békén. A kinézetem miatt,a viselkedésem miatt stb. Nem vinnének el szakemberhez,csak még hülyébbnek néznének. De köszönöm,hogy aggódsz :)
2014. jún. 20. 09:31
 3/5 anonim válasza:
60%
én 164 centi vagyok és 56 kiló, teljesen elégedett vagyok az alakommal, te hova akarsz fogyni? menj el orvoshoz.
2014. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mindenki ugyanúgy néz ki 56 kilósan
2014. jún. 20. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, te magad is tudod, hogy anorexiás vagy.

Ha így haladsz tovább, bele fogsz halni. 171 kilóhoz a 45kg NAGYON NAGYON NAGYON kevés. A menstruációd le fog állni, és egy idő után a szíved is.


Döntsd el, hogy az idióta családodnak akarsz megfelelni, akik az elmondásod alapján amúgy se törődnek veled, vagy élni akarsz. Azt hiszed, hogy túl fogod élni ezt a 45kg-ra fogyást, de nem fogod.

KERESS FEL SZAKEMBERT!

2014. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!