Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánsok mindenkinél...

Antidepresszánsok mindenkinél okoznak szexuális zavart?

Figyelt kérdés

Trittico-t írt fel az orvos, szorongással küzdök, félek az emberektől. A hatóanyaga a trazodon. Azért is adta ezt az orvos a saját elmondása szerint, mert nem akarja, hogy ilyen fiatalon(20 éves vagyok) a férfiasságommal baj legyen. Mert nyomatékosan is kértem, hogy erre nagyon figyeljen a gyógyszerfelírásnál. Szóval, tapasztalatok?


nekem olyan volt már, pl egy antipszichotikumnál, hogy nem tudtam ejakulálni, de abbahagytam és helyrejöttem. Sőt, a betaloctól sem tudtam ejakulálni, de a haloperidol érdekes módon nem okozott gondot.

na tapasztalatok?


2014. jún. 20. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik, és nem mindenkinél. Egyéntől függ, hogy melyik gyógyszer kinél hogy hat.
2014. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. És éppen ezért a leghatásosabb gyógyszert kell kérni az adott betegségre, hogy mielőbb rendbegyere. Ugyanis ez a szexuális zavar, amint abbahagyod a gyógyszer szedését ( feltehetően gyógyulás miatt) megszűnik. Sőt! Ez személyes tapasztalat.
2014. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bezavarhat az antidepresszáns. Tapasztalat. Remeron/mizapin- ugyanaz, szedek, az nem zavar be.
2014. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia! én fiatal lány vagyok, és sajnos igen, az ilyen szerek legtöbbször okoznak gondot ilyen téren, nem véletlenül említik őket elsőnek a mellékhatásoknál. én is tritticot kaptam elsőnek, és éreztem az ilyen nemkívánatos mellékhatásokat, de ahogy abbahagytam, megszűntek. nem igazán lehet általánosítani, hogy melyik bogyó rosszabb és jobb, egyéne válogatja, ezért pártatlan próbálok maradni. próbálj meg kicsit kísérletezni, ha az orvosod nem mond ellent.
2014. jún. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!