Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fejlesszem önbizalmam?

Hogyan fejlesszem önbizalmam?

Figyelt kérdés

sziasztok van egy lány aki nekem tetszik szoktam vele beszélgetni de csak ritkán mer amikor mondok valamit mindig az a gondolat jut az eszembe h(jaj most rosszatmondtam ezt nem kellet volna most mit gondolhat mekkora hülyevagyok stb.:( és elkezdek szorongani idegesleszek és nem tok mirol már beszélgetni

mert csak az jár az eszemben és nem tudok másra gondolni. második h nagyon zavar mások mit gondolnak rolam fojton azon jár az eszem h jaj má megin mi rosszat tettm mivan és ekkor nagyon elszomorodok és szinte nincs kedvem semmihez és napokig csak szorongok roszkedvűvagyok.


Légyszi ha tudtok segitteni ak megköszönném mert má nem birom ezt tovább :(


2014. jún. 20. 19:58
 1/1 Enesen89 válasza:
Gondolom az, hogy fogadd el magad meg stb. amit mindenhol hallhatsz az nem segit nagyon neked. Pedig hatásos amugy. Szeresd meg magad. Tégy ugy a lány közelében (meg máskor is) mintha lenne önbizalmad és elégedett lennél magaddal, ez megteszi a hatását előbb utóbb igy is fogod érezni, mert igy is van. Lazulj be, légy laza srác.. Az önbizalom az egyetlen amitől jobb lehetsz. Pl. ha nem vagy megelégedve a külsőddel az akkor sem lesz jobb, csak még plusz szarul is érzed magad, szoval akkor már nem jobb ha pozitívan állsz hozzá? Ne hagyd, hogy az önbizalomhiány rányomja a bélyeget az egész fiatal korodra. Szeresd magad! Hidd el, ugy vagy jó ahogy vagy, ennyi az egész. :) az a lány is látja biztos, hogy ideges vagy a közelében, kérdezgesd mindenféléről ezáltal jobban megis ismered, és ő is jobban fog bízni benned, latja majd h téged érdekel mi van vele.. Egy két sikerélmény után mar nem lesz ilyen gondod. :)
2014. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!