Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az, ha el tudok...

Normális az, ha el tudok felejteni dolgokat?

Figyelt kérdés
Elég jó az emlékező tehetségem, de bizonyos kellemetlen eseményeket ha akarok simán ki tudok törölni, úgy hogy egyáltalán nem emlékszem rá. Aztán idővel elő tudom ásni újra ha elmondja valaki vagy ilyesmi, ez normális? A legtöbb embernek kiesik az emlékezetéből ez az, de nem ő válogat.

2014. jún. 21. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én felejteni nem tudok, viszont meg tudom változtatni az emlékeimet. Úgy értem, hogy ha rájövök, hogy egy bizonyos szituációban hogy kellett volna viselkednem, akkor addig-addig fantáziálok róla, hogy a végén nem tudom, hogy zajlottak a dolgok valójában. Mondhatni, tudok hazudni - magamnak is, meg persze azoknak is, akiknek ezek után elmesélem az eseményeket.
2014. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!