Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok javasolni jó hangulat...

Tudnátok javasolni jó hangulatjavítót?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyon rosszul érzem magam semmihez nincs erőm folyton szédülök fáj a fejem nem bírok lábon lenni. Nem akarok újra sok gyógyszert mint régen, reggel 1 szemet szeretnék ami kicsit feldobna erőt adna a napomhoz. Ha van valamelyikkel jó tapasztalatotok ami bevált, használt ilyen tekintetben megköszönném ha leírnátok nekem és akkor azt megbeszélném az orvosommal és iratnék.

2014. jún. 24. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs erőd meg szédülsz és fáj a fejed akkor inkább ki kellene vizsgáltatni magad nem?
2014. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én frontint szedek. Sztem beszélj a dokiddal, ha ilyen gondjaid vannak ő tudja majd a megfelelőt. Addig igyál orbàncfűvet. Nekem eleinte jó volt. Aludtam mint a bunda tőle.
2014. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég egy finom forró tea és egy vígjáték sorozatból pár rész.
2014. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piriiiiii ***** válasza:

1. Több alvás.

2. A sport fokozatos bevezetése a mindennapokba. Hidd el, csodát tesz. Amikor fáj a fejem, és úgy megyek el futni, először arra gondolok, hogy normális vagyok-e ilyen fejfájással futkorászni, aztán meg arra, hogy igen, normális vagyok, mert csodát művel a mozgás.

2014. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom a kérdésem gyógyszerre vonatkozik. Átmenetileg.
2014. jún. 24. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy számolnod kell egy számunkra túl komoly mellékhatással, jellemzően az összes hangulatjavítótól......: potenciazavar, orgazmus késése.

Amúgy, ami nekünk bevált, egyáltalán nem biztos, hogy Neked is jó lesz.

2014. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!