Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyors szellemi leépülés? Nem...

Gyors szellemi leépülés? Nem tudok megírni egy szál levelet se.

Figyelt kérdés

Igazából nem tudnék elmesélni egy kerek történetet sem. Egy éve halad ilyen mértékben.

Mi folyik itt?

Diplomás vagyok, de nem értem a saját programjaimat sem, amiket egy éve írtam.

Úgy tudok beszélni, mint egy sms.

Régen voltak gondolataim, ma már nincsenek.

Mi történik?

Nehéz másfél órán át odafigyelnem egy filmre vagy színdarabra. Többnyire elalszom a moziban, színházban.

Megállítható ez a leépülés? Milyen oka lehet?


2014. jún. 30. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ne izgasd magad, ezzel még akár államelnök vagy miniszterelnök is lehetsz (ha akarsz). Megértél arra, hogy végre vezető beosztásba kerülj.
2014. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem szellemi leépülésről van szó, amennyiben tudsz olyan olyan dolgokon sokáig agyalni, amik érdekelnek. lehet, hogy amikkel eddig foglalkoztál, teljesen érdektelenekké váltak a számodra.
2014. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az idegrendszert érintő betegségeknek vannak ilyen tünetei, pl. Wilson-kór, Parkinson-kór, Alzheimer-kór. Egy neurológust felkeresnék a helyedben, ezek aránylag jól kezelhető betegségek ha időben felismerik.
2014. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Leírhattad volna...
2014. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is van/volt hasonló.

Kiderült, hogy "egyszerű" B1 vitamin hiány. Persze sok más ok is lehet (sok stressz, kevés vagy túl sok alvás, nem megfelelő táplálkozás;bár ezek is okoznak B1 hiányt).

2014. júl. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!