Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki meghallgatja Dj Mybyt top...

Aki meghallgatja Dj Mybyt top 10 brutális kivégzés c. albumát az tényleg megőrül és valami oltári gonoszságot tesz?

Figyelt kérdés
Én nagyon félek, de egyben kíváncsi is vagyok rá. Valaki meghallgatná és leírná tapasztalatait http://www.youtube.com/watch?v=o6bhKKeqSmQ&list=PLbT3jvHURFR..

2014. júl. 1. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze meghallgatod s egyből sátánná válsz.
2014. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
na de most tényleg, én hiszek benne
2014. júl. 1. 16:05
 3/13 anonim válasza:
NEM,NEM FOG TÖRTÉNNI SEMMI ILYESMI!Ha nem vagy pszichopata...de az már kiderült volna...Szóval hallgasd meg nyugodtan ha érdekel.De ilyen ostobaság hogy jutott eszedbe???
2014. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Állítólag maga a sátán írta a lemezt. Nagyon régi szektás hangokból replikálva. Lehet nem lesz tőle az ember őrült de akkor is a brutális kegyetlenség és gonoszság árad belőle.
2014. júl. 1. 16:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi ez, valami reklám?:)

Egyébként pont olyan mint a régi Marilyn Manson zenék alapja. Ha azokat anno 14 évesen szrrá hallgattam, talán ettől se lesz baja senkinek:D

Amúgy ez a csávó valami elmebeteg?

2014. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
aha az, állítólag valami nekrofil sátánista férfi
2014. júl. 1. 16:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát aki ezt 10 másodpercnél tovább bírja, azzal valami gyárilag nem stimmel.
2014. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én se tudnám elképzelni, hogy kifejezetten ilyen zenét hallgassak, de zavarónak vagy félelmetesnek egyáltalán nem az, inkább szánalmas az az ember aki csinálja :(
2014. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon vicces "zene"..... Komolyan mennyi idióta ember van... és van aki ezt hallgatja???? és komolyan valaki azt hiszi hogy ezt a sátán irta és bekattansz töle???? Kérdezö hány éves vagy? 10?
2014. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
18/L vagyok. Azt még el kell mondanom hogy az előadó a sátán prófétájának tartja magát :/
2014. júl. 1. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!