Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni! Mit tegyek?

Meg akarok halni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régen optimista voltam.De Januárban anyukám leukémiás lett, kórházba került. Az összes barátom eltávolodott tőlem, (pedig én próbálok velük beszélni,de folyton kiközösítenek) pont akkor, amikor a legnagyobb szükségem lenne rájuk. Depressziós lettem. Egyre többet gondolkozok az öngyilkosságon, hiszen úgysem hiányoznék senkinek. A szüleimnek sem. Szerintetek mit kéne tennem?

2014. júl. 2. 19:42
 1/7 anonim válasza:
13%
Az öngyilkosság a gyáváknak való,nem a depressziósaknak. Pszichológusnál jártál már?
2014. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 homo ludensz ***** válasza:
Azt honnan tudod biztosan hogy senkinek nem hiányoznál? Mindenkinek vannak problémái és mindenki a sajátját tartja a legnagyobbnak. Azt pszichiáter állapította meg diagnózisként hogy te depressziós vagy? Akkor gyógyszert is írt fel amit előírás szerint szedned kell, átmenetileg biztosan. Gondolkozol az öngyilkosságon? Vajon hány daganatos beteg örömmel cserélne veled! Ezen gondolkozz.
2014. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj nekem, én meghallgatlak szívesen!! :)
2014. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

pont most írtam egy ilyen témájú kérdéshez

nekem anyukám már több mint 10 éve meghalt és csak 16 éves vagyok........nekem is lenne okom rá hidd el mert borzalmasan hiányzik


barátaim nekem sincsenek, komolyan 2 ember van akivel szoktam beszélgetni, osztályom utál (minden ok nélkül) és ezen kívül annyira szegény a családom, hogy kb mindig csak a keservességet meg a nyomort látom :(


ezt meg kell próbálnod feldolgozni, az idő majd segít

semmi képen se tedd meg mert hidd el értékes az életed még ha rossz emberekkel is vagy körülvéve, kitudja még milyen emberekkel találkoznál akik szeretnek :) ne dobd el az életed!

2014. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt bánatnak hívják.Senki sem szereti,de kivétel nélkül mindenki átvészeli a rossz időszakokat.Neked is elmúlik majd!!!Volt nekem is hasonló gondolatom valamikor.
2014. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

komment:

a pszichológus tele fog verni Xanax-szal és függővé tesz, csak óvatosan velük... a gyógyszeripar fizetett ügynökei.

2014. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pszichológus nem ad gyógyszert,az a pszichiáter!

Egy jó pszichológus hasznos lenne amúgy szerintem.

2014. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!