Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alacsony az érzelmi intelligen...

Alacsony az érzelmi intelligenciám?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél éve érzem úgy, hogy nem szeretek senkit, még a saját családomat sem (emiatt sokszor meg is bántom őket) és van hogy másokat is, de ezt nem szándékosan teszem, sokszor fel sem tűnik. Barátaim vannak bőven, tehát nem vagyok egy antiszociális fajta.. Hiányzik belőlem az együttérzés, nem igazán tudok sajnálni bárkit is. Barátnőm is 2 éve volt utoljára, pedig az átlagnál jobban nézek ki. Valahogy lehet az érzelmi intelligencián fejleszteni? Tudok ezen változtatni? Mert szeretnék.. Ja, és még annyi, hogy ezzel egyidejűleg 1,5 éve nem félek (úgy értem majdnem teljesen megszűnt a félelemérzetem)

2014. júl. 2. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja nálam is ez a helyzet, de téged se kellene ,hogy zavarjon ,ha hiányzik belőled az együttérzés nem? Akkor miért akarnál ezen változtatni? Legalábbis engem nem igazán zavar az ilyesmi. Képes vagy valamilyen érzelemre? Bár szerintem nem az érzelmi intelligenciád az alacsony , szimplán nem gondolod át mit mondasz.
2014. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami szeretnék lenni ha felnövök, hivatásomban ez előnyt jelent, de zavar hogy sok embert megbántok, és ha szólnak utána hogy miket mondtam akkor sem nagyon érdekel, nem kérek bocsánatot, sokszor bunkó vagyok, és senki iránt nem érzem azt hogy szeretem.. Szóval zavar, de mint mindennek, ennek is megvannak az előnyei és a hátrányai.
2014. júl. 4. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinövöd.
2014. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bízom benne.
2014. júl. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!