Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszerűen el akarok tűnni?

Egyszerűen el akarok tűnni?

Figyelt kérdés
Nem érdekel már semmi, elegem lett abból, hogy akárhogyan küzdök mindig csak a rosszat kapom. Körülöttem mindenki mosolyog én pedig csak bezárkózom. Nem akarok kimenni csak a saját világomban maradni örökre. Utálom az embereket. Kezdek közöttük megbolondulni. Idiótákkal vagyok körülvéve. A stressz nem csökken. Félek, hogy felülkerekedik rajtam a sötétség. És ez mind csak az emberek miatt van. El akarok tűnni egy általam kreált világba. Az emberek megbámulnak, beszólnak, bántanak. Gyűlölöm. Gyűlölöm ezt a világot, hogy megszülettem de miattam más nem születhetett meg. Már alig maradt körülöttem valaki mert meghaltak. Aki meg mellettem maradt nem tud úgy elfogadni ahogy vagyok. Meg akarnak változtatni. Kezdem azt érezni, hogy ez a család csak vonzza a balszerencsét mert mindig szenvedünk. Ha elmegyünk valahova haza akarok jönni mert ott nem érzem magam biztonságban. Ott nem lehetek az én kis világomban. Érez így más is? 16

2014. júl. 9. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mit szoktál csinálni a te "kis világodban"? "Aki meg mellettem maradt nem tud úgy elfogadni ahogy vagyok". Milyennek nem tudnak elfagadni téged miért, milyen vagy?
2014. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vad-Ász ***** válasza:

Mit akarnakmegváltoztatni rajtad?

ha gondolod irj privit és megpróbálok segíteni

2014. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!