Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyot hallok bár a hallásom...

Nagyot hallok bár a hallásom jó, lehet ez valaminek az előjele?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran megesik hogy mondjuk úgy hogy nagyot hallok ami nagy körvonalakban úgyis hangzik mint az eredeti szókapcsolatok viszont teljesen más. tökéletes példa az ami minap volt. hallgattam egy kárpátia számot ahol a szövegben egy teljesen belenem illő szövegetem hallottam azaz "csakrába fagy míg haza nem ér" - furcsálottam de különösen nemérdekelt valami miatt természetesnek hittem még 3-4 alkalommal újra hallgattam de ugyancsak azt hallotam amit addigis. Míg youtuben nemtaláltam egy videot szöveggel ahol kiderült hogy a szöveg így hangzik " Csak lába viszi, míg haza nem ér. " . És már elég frusztráló hogy ilyesmik folyamatosan megtörténnek , ha nagyot halló lennék szerintem másodjára már értettem volna a rendes szöveget, de mégsem. Valami baj van az agyamban ?:S neten rákeresni se tudok hogy fogalmam nincs mit írjak be
2014. júl. 10. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

próbáld itt:

[link]

2014. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!