Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet a Gyógyszertől?

Attila9494 kérdése:

Ez lehet a Gyógyszertől?

Figyelt kérdés

2,5 hete szedek serltralin nevű sri szert azóta eléggé bedurvult a helyzet rosszabb mint előtte volt ,talán a második hét volt a legdurvább de még most is sokkal rosszabb mint szedés előtt mit tudtok normális ez az első hetekben?

Illetve halottam olyat hogy a libidó gondokra amit az ssri okoz wellbuturi-el kiegészítve csökkenthető ez a mellékhatás valakinek tapasztalat vagy a libido is helyre áll idővel?



2014. júl. 10. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj a pszichiáternek ha rosszabb a helyzet. A libidó helyre fog állni miután lerakod a gyógyszert.
2014. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy voltam nála de ugye most megy a nyári szabadságolás és mondtam neki hogy gyakran roszabb ő erre azt mondta hogy csak várni kell vele mert hogy 3-4 hét és félek hogy nehogy az legyen hogy elmegy 1 hónap szabi nekem meg csak roszabb lesz az állapotom :/ Úgyhogy azért kérdeztem hátha másnak is volt ilyen az elején
2014. júl. 10. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az én pszichiáterem fokozatosan emelte a gyógyszer adagomat amikor szedtem és azt mondta, ha bármi van akkor szóljak és ne szedjem mert akkor ad mást.
2014. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem voltam rosszabbul tőle. Sokkal jobb volt már az elején is pedig akkor még csak felet szedtem.
2014. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) kerestem másik orvost mivel már egyre rosszabb volt és az ki is akadt hogy hogy lehet egy orvos ennyire felelőtlen úgy hogy le is állított azonnal nem is tudjuk mit szedjek mert úgy tűnik az ssri nem igen válnak be
2014. júl. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!