Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggelre szedek 1mg xanaxot,...

Reggelre szedek 1mg xanaxot, természetesen a belépő adagom először 0,25vol, majd 0,5. a kérdés meddig fog tartani ez az álmosság?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ez az egyik legjellemzőbb mellékhatása, szóval sokáig. persze van, hogy valamennyire kialakul tolerancia a mellékhatással szemben is. de mindenképp kerüld el az adagnövelést.
2014. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy 1 mg-nál magasabb adagot felírna...mert emellé ígyis an a 20mg cipralex
2014. júl. 22. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor én sem hinném.
2014. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hír, hogy csak az álmosságra panaszkodsz. Pedig a Cipralex sem egy nyalóka.
2014. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Virágszálam!


Azonnal szokj le xanaxról!

Sokkal jobb gyógyszerek vannak ma már.

A xanax a legolcsóbb és lelógásúbb gyógyszer a világon. Sok ostoba magyar orvos éppen az olcsósága miatt írja fel.

A páromnak is ezt írták fel szorongás ellen, majd amikor már zombivá változott - értsd a 80 kilós, sportos pasi 50 kilós csontvázzá soványodott és egész nap aludt, akkor kerestem egy magán orvost, aki felírt egy külföldi gyógyszert, ami arra kellett, hogy a xanaxról leszokjon.

Másfél éves küzdelem után elmondhatom, hogy képes utcára menni, emberekkel kommunikálni, dolgozni még nem tudom de már 65 kiló.

2014. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az álmosságod tulajdonképpen addig fogy tartani, amíg szeded.

De vajon miért van rá szükséged.Ha nem titok, elmondhatod, talán többet tudnánk segíteni.

2014. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doroff válasza:

Az 5-ös el van tévedve...

A Xanax nagyon klassz gyógyszer. Senki nem lesz tőle zombi. Aki harminc kilót fogy a betegsége alatt, az messze nem a Xanaxtól van. Nehogy azonnal le akarj róla szokni! Csakúgy, mint felfelé, lefelé is csak fokozatosan szabad.

Én szedtem ezt a gyógyszert és segített. Le is tudtam róla jönni, minden nehézség nélkül.

Nem tudjuk, miért szeded, de az álmosság addig tart, amíg a szervezeted meg nem szokja a gyógyszert.

2014. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!