Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a depressziómmal?

Mit tegyek a depressziómmal?

Figyelt kérdés
Már elég régóta nagyon rossz hangulatban vagyok. Talán már egy-két éve vissza-visszatér. Próbálok továbblépni, valamikor összeszedem magam és próbálok nem idegeskedni, meg szomorkodni, de hiába utána valamire megint ráparázok és visszatér. Kétszer már ilyen pánikrohamszerűm is volt ( kapkodtam a levegőt, nagyon megijedtem, azt hittem,mindjárt meghalok ). A barátaim úgy érzem mind cserbenhagytak, a tanulás és a jövőm miatt nagyon ideges vagyok és állandóan ezen járatom az agyam. Nem tudom mi lesz belőlem, néha úgy érzem,mint hiányozna valami belőlem az élethez. Fogalmam sincs kihez forduljak, néha úgy érzem jó lenne pszichológushoz mennem, de a szüleim nem hiszem, hogy elvinnének, meg nem is tudom,hogyan vezethetném nekik ezt fel, mivel annyira kívülről nem látszik ez az egész. Mit tanácsoltok?

2014. júl. 22. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
B-MAX vitamint, napi pár pohár citromfű teát, sportot, helyes légzési technikát javasolok.
2014. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hektorr7 ***** válasza:
0%
menj el pszichiáterhez ő majd ellát adekvát gyógyszeres és pszichoterápiás kezeléssel
2014. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ha van vlmi kishaziallatod az sokat segitene,mivel nem lennel egyedul
2014. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az lenne a legjobb,ha megnyugodnal es bekulj ki a barataiddal,jobb lenne valakivel ezt megbeszelni
2014. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!