Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Abból lehet valakinek valami...

Abból lehet valakinek valami mentális baja, ha már 35 éves és még soha sem volt barátnője, s szűz? De már nagyon akar valakit, csak nem jön neki össze! Ha van belőle valami baja, akkor mi?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A folyamatos elutasítástól/kisebbrendűségi érzéstől nyilván lehet mentális baja. De szerintem ez inkább fordított dolog. Az illetőnek _azért_ nincs nője, _mert_ kisebbrendűségi érzése/szoc fóbiája/depressziója/akármije van. A nők ezt megérzik. Senki nem olyan fiút szeretne, akit sajnálni kell, hanem olyat, akire támaszkodhat.


Van akin segít, ha keres valakit a rosszlányokon, mert akkor már legalább nincs benne ez a folyamatos jaj szűz vagyok érzés. Van akinek ront a helyzeten ("egy k_vával vesztettem el, mennyire szánalmas vagyok, jaj mit fogok mondani az első barátnőmnek").

2014. aug. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az elsőhöz, az illetőnek már egy meglévő mentális problémájának a következménye, hogy 35 évesen soha nem volt barátnője és szűz.
2014. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!