Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-os vagyok, pszichiá...

Borderline-os vagyok, pszichiáterhez járok, de félek, nem akar kezelni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Voltam nála 8-10x, írt fel gyógyszert, de most hiába keresem, mert elfogyott, nem válaszol, se sms-ben, se e-mailen. Egyszer írtam neki, hogy rosszul vagyok, arra se válaszolt. Nővérem szerint, a türelmet, a bizalmat, és a (felesleges) kétségbeesettséget akarja javítani.

De miért nem reagál? Már nem akar kezelni? De akkor miért írt fel vagy 3 hónapra gyógyszert?



2014. júl. 25. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
azért nem reagál mert az orvosokat nem szabad telefonon zaklatni. rendelési időben menj be vagy hívd és kérj időpontot. Vagy válts dokit, ha úgy érzed ő nem jó. Egy tanács - inkább pszichológushoz menj! (tb-s is van jó)
2014. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van, főleg borderline esetén, hagyd a pszichiátert, keress egy jó klinikai szakpszichológust!
2014. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sokaknál jártam már, pszichiáternél, pszichológusnál, de egy idő mindegyik kirúgott, vagy én nem mentem többet hozzájuk. Most ebben eddig megbíztam, csak most merült fel bennem kétség, hogy kezd elfogyni a gyógyszer, és nem tudom elérni. Hívtam is, foglaltat jelzett. :(

Írtam neki, hogy írjon fel gyógyszert, augusztusban megyek hozzá, hátha addig "kezelhetőbb" állapotban leszek.

(Lamolep-et írt fel, pont azért, hogy "egyenesebbé" tegye a hullámvölgyeket.. Gondolom..)

2014. júl. 26. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
itt a bökkenő. Nem mentél többet. Ha nem tartasz ki nem lesz változás. egy terápia évekig tart
2014. júl. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!