Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Légyszíves adjatok tanácsot....

Légyszíves adjatok tanácsot. Hogyan változzak meg rövid időn belül?

Figyelt kérdés
Jó lenne iskolakezdésig minden tekintetben megváltoznom(külső, személyiség stb). Lehetséges?Az a probléma, hogy már rengetegszer rávettem magam pl. sportra, de egy idő után mindig belefáradok és feladom. Voltatok hasonló helyzetben? Titeket mi motivált? Tudnátok olyan személyeket mondani, aki valamilyen szempontból hátrányos helyzetből indult, de kitartásának köszönhetően sokat elért? Akár filmbeli személyeket is, bármit.

2014. aug. 10. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen van, pl. én :D

Középiskola harmadikig nagyon ronda voltam. :( Kövér voltam és nagyon rosszul öltözködtem.


Aztán elkezdtem fogyózni, mellette futottam, és ahogy szépen lassan lefogytam, elkezdtem normálisabb ruhákat is venni (nem kell extrémre gondolni, csak nem sátorpóló (nő vagyok)). A futás engem motivált is, azóta is csinálom (ez több mint 10 éve volt)

Összehasonlíthatatlan változást értem el. -15kg, gyakrabban mosolyogtam, sőt én lettem "a mosolygós lány", mert sokkal jobban éreztem magam a bőrömben.


De ez nem egy hónapos projekt.

Szánd rá magad, hogy csinálod. Nem tudom, hogy neked milyen dolgokat kell változtatnod, de biztos, hogy nem 1 hónapig fog tartani. Úgyhogy olyan változtatásra szánd rá magad, amit innentől tudsz csinálni örökre. Nem egy hétig, nem két hónapig, hanem örökre.

2014. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy engem a siker motivált.

Amint megvolt az első 2kg fogyás, onnantól már nem bírtam megállni, mert tudtam, hogy sikerülhet. És mellette még volt az, hogy egyre többet tudtam futni.

2014. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy idézettel tudlak "bátorítani", ami nekem nagyon sok erőt adott.:) "Nem számolom a felüléseket, én csak akkor kezdem el számolni, amikor már fáj, amikor már nem bírom tovább,(...) mert ez az, ami számít. Ez tesz bajnokká." - Muhammad Ali

És eszembe jutott még egy idézet: "Hinned kell magadban, abban hogy elérsz valamit, akármennyi ideig tart is." - Freddie Mercury

Sok sikert!

2014. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!