Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen természetes alapú és...

Milyen természetes alapú és hatásos nyugtatókat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
A Xanaxot kiírták, de nem érzem hatásosnak, a káros hatásaitól pedig tartok. Főleg tapasztalat alapú válaszokat szeretnék kérni, hogy kinek mi használt? Köszönöm!

2013. dec. 6. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

bézbóz ütő :D

Amúgy vannak erre teák :) keress rá

2013. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kávémegvonás. Hülyén hangzik, de tényleg.

Azt is gondold át, hogy mit szeretnél: bevenni/meginni valamit, amitől a te tettleges beavatkozásod nélkül elmúlik a rossz érzés, vagy hajlandó vagy tenni érte pl. légzéstechnikákkal. Az alábbiak között vannak "ezós" oldalak is, de ahogy beleolvastam, érdemes lehet kipróbálni:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Maszturbáció? Nekem mindig hat, viccen kívül :)
2013. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bézbózüttőő +1
2013. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Citromfű tea.
2013. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszi a humoros kommenteket, végülis a humor is egy nagyon jó eszköz, hogy ne haljunk bele az életbe. :)
2013. dec. 6. 11:57
 7/13 anonim ***** válasza:

Áááááá a Kérdező válaszát miért nem lehet pontozni? Nagyon tetszett! :-))))


Amúgy: a citromfű teára mondják sokan, hogy jó, én még nem próbáltam. Ezenkívül aludj eleget, este feküdj le korán, és táplálkozz minél változatosabban. Zöldség, gyümölcs kötelező elem :-)

2013. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Általános nyugtató vagy álmatlanság is van?

Előbbire: citromfű, B-vitamin-magnézium készítmény.

Este elalvás elősegítésére: citromfűn kívül hársfatea, levendula tea, komló, galagonya, vagy ezek keverékét tartalmazó "jóéjszakát" teakeverék,

kevés tejbe mártogatott babapiskóta (kevés szénhidrát fél órával lefekvés előtt kb., álmosít, tej ugyanúgy).

Ha ezek nem elegendők, akkor macskagyökér (valeriána) készítmény, én még teát is ittam (IRTÓ büdös), vagy volt egy olasz (azt hiszem Winter márka) természetes alapú tabletta, amiben mák is volt (nekem erős álmatlanságom volt, arra próbáltam ki).

Nem próbáltam, de álmatlanságra még a melatonint szokták ajánlani.

2013. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak nyugtalanság, idegesség, szerencsére aludni azt nagyon tudok. Mákolajban gondolkozok pl. vagy gyógynövényekben. Köszönöm az eddigi válaszaitokat. :)
2013. dec. 7. 08:30
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, akkor szerintem alapból próbálj meg egy citromfű kúrát, nekem egy hónapja a stresszes fejfájásomat szüntette meg, ami előtte másfél hétig nem akart elmúlni.
2013. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!