Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ciánkapszulát NEM lehet...

Ciánkapszulát NEM lehet beszerezni ugye?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, hogy ha valaki öngyilkos akar lenni, ezen az úton nem tud, mert a ciánkapszula nem beszerezhető, ugye?
2010. jan. 14. 08:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
nehéz beszerezni
2010. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%

de miért jó az neked, hogy nem tudják beszerezni?

miért jó az neked, hogy esetleg az öngyilkosság egy olyan módját választják, amivel esetleg mások életét is veszélyeztetik? mondjuk pl. járművek elé ugrás, autóval direkt karambolozás

2012. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
Tablettát nehéz beszerezni ,de folyékony ciánt akár a teszkóban is vehetsz csak nem ön magában hanem nyomtató tinta patron után töltő szett ben ha jól emlékszem 2500 forint volt úgy 50 mililiteres 4 darab üveg amelyből az egyik 50 ml az cián volt halvány rózsaszín színe volt ,de szerintem nem annyira hatásos ,mint a rendes cián.
2013. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

Hát egyáltalán nem annyira hatásos, mert az a festék színének a neve volt:)

Ciánkék.

Mindössze ennyi köze van hozzá.


A halvány rózsaszínes, amit írtál, a magenta lehetett.


Ezek a nyomdászati alapszínek.


A sárgával és a feketével együtt.


[link]

2014. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha esetleg valaki nem értené angolul, annak itt van a magyar változat (csak éppen sokkal rövidebb formában):

[link]

2014. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Valaki tudna nekem két Uragan D2 kapszulát szerezni???

megfizetem!!!

2015. nov. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kell!!!!
2017. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nekem is
2018. nov. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha még egyáltalán forgalomban van az Uragan Csehországban, akkor sem szabadforgalmú szer, feltételezem, nagyon magas végzettség kell hozzá, hogy valakinek legyen engedélye beszerezni, és nagyon szigurú elszámolású szer.


Azt tudom, hogy még azokban az időkben, amikor nagymamám egy nagy tsz-ben dolgozott, voltak bizonyos gyomirtók, talajfertőtlenítők, amiket ott csak egyetlen ember volt jogosult beszerezni, neki az 5 éves agrármérnöki képzés után még évekig kellett tanulnia valami speciális képzést, hogy megszerezze a jogosultságot. Ezen szerek felhasználásának tekintetében gyakorlatilag (letöltendő börtönbűntetés esetleges terhe alatt) mikrogramm pontossággal el kellett számolnia.


Az EU csatlakozásal az ilyen jellegű jogszabályok szerintem csak szigorodtak, hogy enyhültek volna, azt kizártnak tartom.


Fentiek alapján kijelenthető, hogy az a Cián gyakorlatilag beszerezhetetlen számotokra.

2018. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Amerikából, amazonról lehet rendelni.

tehát ha jó emberrel beszélsz vagy ilyesmi, szerzel.

2019. nov. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!