Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok beszerezni Frontint,...

Nem tudok beszerezni Frontint, viszont lassan elfogy?

Figyelt kérdés

Megyek pszichológushoz, de több hónap mire a kezelés hat. A pszichiáter kizárólag Rivotrilt volt hajlandó felírni, amitől nemhogy jobban vagyok, hanem stresszesebb, és hányok tőle. Elmentem egy másikhogy, ő ugyanezt felírta más adagokban :@ Van egy gyógyszer, a Frontin. Ezt az anyukám kérte egyik patikában, ahol adtak recept nélkül utoljára. Illetve régen még szereztünk be, 100%-osan hiteleset. Viszont többet nem hiszem hogy adnának. Nekem ez a gyógyszer segít, nem vagyok függő, de kell, hogy elbírjak menni iskolába. Napi 1-nél többet nem szedtem be sohasem. A szüleim is tudják. Háziorvos sem írja fel, azt mondja menjek pszichiáterhez, de ők akkor is a Rivotril ajánlják mert, hogy az kell ilyen esetnél... Muszáj lenne elmennem iskolába, mivel sokat hiányoztam, és sokat már nem hiányozhatok. Szerintetek honnan tudnék szerezni, milyen megoldás van? Kérlek ne írjátok, hogy szedjél ilyen-olyan vénynélküli gyógyszert (az összes egy parasztvakítás), meg orbáncfűteát, mert azok azonkívűl hogy beképzeli az ember hogy bármit is segítene, semmit nem segít... Pánikbeteg vagyok, ezért lenne rá szükségem, míg a pszichológus kigyógyít. Sajnos ő neki nincs joga felírni, de felírná azon nyomban ha tehetné.


Találtam interneten egy oldalt, mit gondoltok, itt hiteles a gyógyszer, nem tesznek bele mást?


[link]


Vagy nem mernétek rendelni innen?


KÖrnyezetváltozás is megoldottuk, már stresszmentesebb helyen vagyok (Másik iskola), de 2 hónapig kellene még minimum ez a gyógyszer míg helyre jövök. Már jól haladok, jól érzem magam, de annyira még nem, hogy minden nélkül elmenjek. Nincs függőségem, heteket jártam gyógyszer nélkül előző sulimba (szinte megbolondultam olyan rosszul voltam, de nem szedtem be azért sem), de úgy néztem ki iskolában a szorongás miatt, hogy azonnal hazaküldtek.


2010. márc. 19. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt nyugodtan megrendelheted!
2010. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
De vény köteles,tehát kérik majd a receptet.
2010. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És hogyan kérik?
2010. márc. 19. 18:19
 4/15 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ télleg :(
2010. márc. 19. 18:20
 5/15 anonim ***** válasza:

Háziorvos miért nem írja fel?

Pszichiáterhez menjél, majd az felírja.

2010. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Folyamatosan megyek pszichológushoz! Heti 12 ezer forintunkba kerül! Pszicháternél voltunk, két különbözőnél 2x10 ezer forint, és azt kaptuk cserébe, hogy csak ezt hajlandóak felírni!!! Mást semmit, mégcsak nem is kezeltek! Háziorvos válasza: menjen el pszichiáterhez.


Mit csináljon az ember, ha ez folyik itt? Ráadásul a pszichiáter elakart küldeni egy másik pszichológushoz is, uigyanis kapcsolatba állnak egymással, hogy jól huzzanak le minket, persze majd két különböző pszichológushoz megyünk, meg még pszichiáterhez is. Vicc ami itt folyik...

2010. márc. 19. 18:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezeket nem lehetne egy szakrendelőben megoldani?Ott ingyenes lenne.Ez rengeteg pénz.
2010. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz tök fölösleges járni, jó drága ahhoz képest, hogy 10-ből 9 nem ér semmit. El kell menni egy másik maszek pszichiáterhez, elmondani, hogy rivotrillal nem jó, frontinnal jó, olyan nincs, hogy juszt is a rivotrilt írja fel.

Legalább 1 van az országban, aki nem, mert nekem is frontint írtak, pláne, miután mondtam, hogy a háziorvos is azt írt fel előtte és jó volt.

2010. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérd át magad egy másik háziorvoshoz, az is felírhaja! Bennem most jól felment a pumpa a történetet olvasva. Amúgy én nem szednék ilyet, mert hozzászokást eredményez, de az, hogy egyes orvosok ennyire kizsigerelik az embereket teljesen felzaklat.
2010. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Dehogynem szednél be, ha rászorulnál.

Valószínűleg sohasem volt még pánikrohamod, vagy egész nap tartó szorongásod. Úgy beszednéd, mint a pinty.

2010. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!