Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Soha semmitől se vagyok...

Soha semmitől se vagyok boldog? Mit csináljak hogy végre javuljak? Egész nap fájt a fejem és fojtogat a sírás.

Figyelt kérdés

Ma visszanéztem gyerekori képeimet és olyan minthogyha nem is én lettem volna! 15 éves korom óta vagyok ilyen hogy soha semmitől se vagyok boldog. Most 21 éves vagyok és 1 évből kb 1 hét olyan amire azt merem mondani hogy jól érzem magam de lehet sokat is mondtam! Ma egésznap fáj a fejem és folytogatot a sírás, Szorongásom is előjött egyáltalán nem vagyok boldog. Vettem depresszióra omega 3-at is de az se változtatott semmit. Mit csináljak?

van esélyem helyrejönni? Már gondoltam öngyilkoságra is mert nem javulok semmit se.



2014. aug. 17. 18:20
 1/3 anonim válasza:

szia :-)

nem tudok neked üzenetet írni..

Budapesti vagy? ha igen, lècci dobj meg egy üzenettel.. èn is 21 vagyok, gyakorlatilag ugyanezen megyek keresztül, de jól titkolom

szerintem segíthetnènk egymasnak

2014. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tanuld meg élvezni a szomorúságot.Írd le gondolataid,írj verseket.Elősször még csak az fog menni,hogy minden milyen szar,aztán már elkezdesz jó verseket is írni.Én 10 éves koromtól vagyok ilyen.most vagyok 17 és akkor érzem úgy,hogy minden rendben van,amikor bánatos és magányos vagyok.Viszont a barátaim végett sokszor nem tudok egyedül lenni:D
2014. szept. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tudjátok mi ez? Izomfeszültség. Vizsgáld meg, hogy a válladon és a hátadon merevek az izmok, vannak izomcsomóid?


"A kellően át nem mozgatott, és korábban hiányosan nyújtott izmok egyre merevebbek lesznek, a hormonrendszer és a vegetatív idegrendszer fenntartja az intenzív mozgáshoz szükséges stresszhormon szinteket és szimpatikus idegrendszeri tónust, amely intenzív mozgás hiányában tovább fokozza a feszültséget, és az izmok feszességével karöltve belső feszültséget generál. Ez végül a psziché és az immunrendszer gyengülésében mutatkozik meg."


Mi erre a helyes válasz?


Olyan sportot kell találni, ahol letudod vezetni a felesleges energiáidat, ami kinyújtja az izmaidat, és lazítja a hátizmokat és vállizmokat, és estére kifáraszt teljesen. Ahogy javul az alvásod, evésed, (napi folyadékbevitel 2-3L hidratálás) javulni fog a hangulatod is. Az úszás, valami sportklub sokat tud segíteni ezen.. (csak gondolj bele, hogy a sportolók többnyire fittek, tele vannak energiával és vidámak, pont ezért..)

2015. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!