Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert szeretem a horrort?...

Miert szeretem a horrort? Nembaj ez? Tovabb lent.

Figyelt kérdés
Mar egy ideje csak hortor filmeket, sorozatokat nezek, mindig horror dolgokat keresek oda vagyok ertuk es a legnagyobb almon hogy lathassam ahogy felboncolnak egy embert. Mar kiskoromban boncolo akartam lenni. De mindigis feltem a sotetsegtol. Szoval ejjel nappal csak nagyon durva horror. Nem lehet ebbol bajom? Vagy mar az van? Forduljak orvoshoz? Mert konkretan mindenki aki tudja egy beteg allatnak tart. 16/L

2014. aug. 18. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs veled. Ilyen az ízlesed, ez van.:) nézz the walking dead-et:D
2014. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar megneztem ketszer az osszes evadot,valamint az american horror storyt is meg a dextert is es meg sok mas horror filmet, sorozatot. Egyebkent mibol gondolod hogy ez igy "jo".? Az abaj hogy ilyen teren borzaszto rosszul kezelem magam es nem tudok donteni.
2014. aug. 18. 00:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Szerintem tenyleg semmi problema nincs:) én is imádom a horrort, ahs, twd, filmek, minden, de pl sötétben osszeszarom magam. A láthatatlan kiállításon egesz vegig bőgtem. Egyszeruen annyi, hogy ez tetszik neked..ha valamiért ártalmas lenne vagy akármi, akk nem csinalnanak ilyen filmeket/sorozatokat szerintem:D én azt gondolom, hogy nem kell aggódnod emiatt:)
2014. aug. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Egyebkent, ez osszefughet a depressziommal?
2014. aug. 18. 01:21
 5/8 anonim válasza:

Amég nem a Vomit Gore Trilogy a kedvenced addig szerintem normális vagy :D

Bennem nem tett kárt, pedig 4éve nézem heti, napi rendszerességgel.

Az egyetlen hátulütője az egyedüllét a sötétben.

Nyilván bent a házban semmi gond, de mikor mondjuk lemegyek a 11órás buszra egyedül és a buszmegállótól 3méterre ott az erdő akkor kicsit parás a dolog.

Amúgy sok fiúnak/férfinak még előnyt is jelent ez a tulajdonság, mert nekem is az a halálom, hogyha egy lánnyal a szerelmünk lapjait és egyébb remekműveket kell megnéznem hetente.


18F

2014. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtato.:D Egyebkent en is szeretem a szerelmes filmeket de azt egyedul es nem sirok.:D megnezem tetszik aztan ennyi.;D
2014. aug. 18. 17:49
 7/8 anonim válasza:

Egy kettőt én is kedvelek, sőt többször is megnéztem,de mikor harmadszor látom a szerelmünk lapjait +minden héten egy ilyen filmet az már nagyon sok szokott lenni :D

Ott a romantika a horrorba, nincs is annál szebb mikor valaki befut a gyilkos után az erdőbe a barátnőjéért :DDD

2014. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van.:D
2014. aug. 18. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!