Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek gyakorta rémálmaik vannak valami pszichés betegségből kifolyólag?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatos stressz, és régi rossz élmények miatt fordul elő, hogy álmomban megjelennek elképzelhetetlen, de az aktuális problémámmal kapcsolatos rémes dolgok. Ilyenkor újraélem az eseményt, vagy amitől félek, csak más, ijesztőbb formában. Nem kívánom ezt senkinek. De olyan típus vagyok aki elfojt, és sokat "nyel", gondolom ez az oka, hogy még álmomban sem hagynak békén a rossz dolgok. Te is küzdesz rémálmokkal?
2014. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de már annyira megszokottá vált - mert már lassan több mint 6 éve élek ezzel együtt - hogy már nem is olyan "nagy dolog". Nekem inkább ilyen semmihez nem köthető, filmszerű rémálmaim vannak. Amiben én nem szerepelek, vagy ha igen, akkor valaki teljesen más vagyok.
2014. aug. 24. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!