Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok. Elkezdjem...

Pánikbeteg vagyok. Elkezdjem az antidepresszánst? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Március-áprilisban kezdődtek a rohamaim, akkor többször is mentőt kellett hívni. Majdnem 2 hétig nem mertem kimozdulni itthonról, aztán nagynehezen alábbhagyott. Majd június közepén megint lett egy rohamom. Május elején voltam először pszichiáternél, és antidepit akart íratni, de tiltakoztam ellene, és a mai napig azt tettem. Mostanában viszonylag jól vagyok, úgy 1-másfél hónapja. Annyi h szapora szívverésem van, de hál' isten nem durvul el jobban. Iszok nyugtató teát, szedek Valeriana relaxot. Természetes módon szeretnék meggyógyulni, nem hangulatjavítókkal, főleg miután láttam a Tébolymarketing c. dokut. Nevelőapám szerint csak 1-2 hónapig kéne szednem. De viszont attól is félek, hogy ha el is kezdeném, utána nem tudnék leszokni. Mit tegyek szerintetek? Vélemények?
2014. aug. 25. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem muszáj, NE szedd a gyógyszert!

Keresd a természetes gyógymódokat, mint pl. a nyugtató teák (levendula, citromfű, stb.), gyógyszerek közül maximum a homeopátiás szereket szedd, pl. a Sedatif PC. Ennek nincs ismert mellékhatása, még gyermekek is kaphatják, olvass utána.

A szapora szívveréseddel próbálj meg nem törődni. Tudom, hogy nehéz, de verd ki a fejedből, ne figyelj rá és hidd el, helyre fog jönni.

Kezdj el sportolni. A jóga önkontrollra is taníthat, nem csak a testedet tartja karban.

2014. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rendes homeopátiás orvoshoz menj, és konzultálj vele, csak úgy homeopátiás szereket se szedj... nekem nem segített az antidepi, csak a légzõ és meditációs gyakorlatok és önkontroll.
2014. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nézd meg őket, gyógyszer nélkül foglalkoznak a pánikbetegekkel:

[link]

2014. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!