Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért nem tudok sírni?

Mért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a párommal, mai napig nagyon szeretem, folyton mindig ő jár a fejemben, és sosem elég belőle. :) Sajnos nem lakunk még együtt.


Történt, egy borzasztó dolog, ami miatt előzetesletartóztatásba került. (nem ölt embert, nem lopott stb., de ez most lényegtelen.)


Sajnos este vitték be, semmiről nem is tudtam, felkészülni sem tudtam erre. Mikor megtudtam akkor sem sírtam pedig mint írtam kb. ő a mindenem!


Néha persze, mikor elmélázok és jobban belegondolok a helyzetbe és hiányzik akkor tudok sírni.


Sírni szeretnék, mert megkönnyebbülésnek érezném, de nem tudok és nem tudom mi ennek az oka hiszen olyan embert vesztettem el aki az életem része és a legelső! Minden nap kb. minden percben gondolok, rá! Lefekvés előtt, ha felkelek stb. mindig rágondolok, hogy remélem minden rendben veled, és hogy szeretlek stb...


Ennek, így utána olvastam kicsit, sokan azt írják, hogy velük is történt már ilyen és ez talán annak az oka lehet, hogy az ember nem tudja feldogozni, hogy talán a szomorúság legrosszabb formája... nem tudom... vagy csak szimplán erős vagyok!


Szerintetek mi lehet a magyarázat?


Aki nem tud értelmesen, hozzá szólni légyszívese inkább ne írjon semmit! Moderáltatni fogom!



2014. aug. 29. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik barátnőmet megölték, és addig egy nyomorult könnycseppet se tudtam ejteni, amíg le nem tartoztatták a gyilkost, az 9 hónap volt.

Sokkhatás az egész.

2014. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom nagyon!

Elég durva az agyunk, ilyenkor mindig belegondolok... persze amit leírtam nem tudom megmagyarázni, mi lehet... De most is próbáltam kicsit pihenni de nem tudok, a telefon mindig mellettem, hátha valaki hív, hátha valamit megtudok, és kb gyomorgörcsöm van... :( pedig már 37 napnál tarunk!

2014. aug. 29. 16:07
 3/7 anonim válasza:
100%
Sok ideig én is olyan voltam,történhetett bármi, semmitől sem tudtam sírni. Majd idővel,( én arra fogom hogy öregszek, de még csak 24 vagyok,)egyről a kettőre már ott tartok hogy mindenen bőgök, mint a terhes nők.. :) Talán most fogtam fel úgy igazán az összes dolgot ami addig történt, vagy nem tudom. Változik ember.
2014. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak én azért nem értem, hogy mért nem sírok, olyan megkönnyebbülés tud lenni. Már azt is feltettem magamban basszus nem szeretem vagy mi? Pedig imádom meg minden...
2014. aug. 29. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanokra szoktam gondolni hogy ha meghal pl. egy ismerősöm akit nagyon szeretek mi lesz ha nem tudok sírni.


.-.

2014. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy én elvonatkoztatni sem tudok... nekem egész nap csak ezen kattog az agyam...


amúgy ma beszéltem vagyis írtam egy pszichiáternek!


ezt írta:


Előfordulhat hogy valakit nagy megrázkódtatás ér és nem tudja lereagálni, sem dühöngeni sem sírni nem tud, szinte lebénul,az ilyen egyéneknek sokkal nehezebb, nehezebb feldolgozniuk a lelki traumát. Aztán az is előfordulhat, hogy majd egyszer egy egész kis semmiségen kezd el sírni, akkor ne fogja vissza magát...

2014. aug. 29. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd fogsz.. Belőlem sok minden évekkel később hozta csak ki a sírást.
2014. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!