Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan maradjak erős, ha...

Hogyan maradjak erős, ha nagyon fojtogat a sírás, de nem akarok sírni?

Figyelt kérdés
Ismerőseim szerint túl sokat cipelek, de én mindig elfojtom, ha szomorú vagyok, védekezésből is. Most gondok vannak, összejött minden és nagyon nem vagyok jól, viszont nem szeretnék kiborulni, mert tudom, hogy nem tudnám magam kontrollálni. Próbáltam elterelni a figyelmemet, de kattog az agyam tovább, beszélgetni pedig senkivel nem tudok, mert lefeküdtek már a barátaim. Zenehallgatás sem használ, mert ott is elkalandozom olyan tájakra, ahová nem kellene. Nektek ilyenkor mi segít?

2014. márc. 28. 23:18
 1/6 Ladislavdeal válasza:
Kisírom magam a párnámba,illetve találok egy igaz barátot/barátnôt aki meghallgat,halgass >szomorú< számokat és így le is visznek téged olyan mély pontra honnan az út csak felfelé vezet,ki kell adnod a feszültséget!
2014. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. márc. 28. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Én viszem tovább az egészet. Még mélyebbre. Meg hallgatok egy két letargikus zenét és kiborulok, de már én akarom az egészet. Direkt akarok szomorúbb lenni akkor.
2014. márc. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi neked is a választ!
2014. márc. 29. 15:22
 5/6 anonim válasza:
Sűrűn vagyok ilyen helyzetben ,de én mindíg azt csinálom,hogy elterelem a gondolataimat akkor a legnehezebb mikor lefekszek aludni de olyankor mindíg valami jóra gondolok .
2014. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. máj. 1. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!