Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek lehetséges? Lent.

Szerintetek lehetséges? Lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek ki lehet gyógyulni a szociális szorongásos zavarból,és a depresszióból,úgy hogy egyáltalán nincs semmilyen segítség? Tehát teljesen egyedül vagy,se barátok,se orvos,senki.Csak simán akarattal ki lehet gyógyulni?

2014. aug. 30. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lényegében ki lehet. Én a pánikbetegségről kérdeztem meg ugyanezt egy pszichiátertől, ő azt mondta, hogy néhány év alatt mindenfajta kezelés, terápia nélkül is elmúlhat, ha valaki szerencsés, de azokat az éveket is ki kell bírni valahogy, amíg fennálnak a tünetek.
2014. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ladybird02 válasza:

Minden lehetséges. Szerintem ha nagyon elhatározod magad simán meggyógyulhatsz, csak idő és elszántság kérdése!

A te érdeked az egész...szóval én szurkolok neked :)

Azt javasolnám, hogy nézz szembe a problémáiddal, ha csak azt csinálod hogy kizárod őket a fejedből, csak minden rosszabb lesz. És ne akarj mindent egyszerre megoldani, csak szép lassan, fokozatosan.

És nem tudom, talán segítene az is ha életmódot váltanál (amennyiben szükséges), egészségesebben étkezhetnél stb. :) az mindig sokat segít.

Én szurkolok neked!

2014. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen, ki lehet.

Az első lépés pedig pont ez az elhatározás. Már önmagában ez egy nagy dolog.

Nekem is hasonló problémáim voltak, és én is egyedül kezdtem neki ennek az egésznek. Még ma is fennáll ez az egész, de érzem, hogy rengeteget fejlődtem az elmúlt kb. fél évben, és látom már lassan a kiutat ^^

Nekem személy szerint egy interneten beszerezhető terápiás anyag segített a legtöbbet. Meg persze az, hogy lassan és fokozatosan elkezdtem szembenézni néhány félelmemmel.

Meg kell változtatni a gondolkodási, majd később a viselkedési szokásokat.

2014. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!