Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az ilyen? Ez...

Lehetséges az ilyen? Ez komoly gondnak számít?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akit ha megkérdezek, hogy mit szeret úgy általánosságban csinálni, azt válaszolja, hogy nem tudja. A múlt télen, elhívtam korcsolyázni, utána folyamatosan járt és nagyon megkedvelte. Azt mondta, hogy ez lesz a hobbija, imádja, azonban összeismerkedett egy másik lánnyal, ő meg olyan otthon ülős csaj és utál korcsolyázni. Tavasszal azt mondta az ismerősöm, hogy ő már utál korcsolyázni, semmi pénzért nem menne és inkább a kedvence a videójátékozás( mint az otthon ülős csajnak). De most nyárra már nem beszélgettek annyira, és az ismerősöm elkezdett kertészkedni, mert a rokona is kertészkedik és milyen szép virágai vannak. Azonban nem csak a hobbijai, hanem a tulajdonságai is így változnak. Mikor velem van, akkor barátkozós, nagyobb hangú, mint én. Mikor az otthon ülős csajjal volt, akkor megfigyeltem, hogy sokkal zárkózottabb, visszafogottabb lett. Most meg olyan túl kedveskedő. Szóval ez valami, "személyiség másolás" lenne ??

Amúgy 22 éves az ismerősöm.



2014. aug. 17. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy elég érdekes dolog, ennyire befolyásolható személyiségről még nem is hallottam. Kedvenc kajája azért állandó?
2014. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudtommal igen.
2014. aug. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!