Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten van ingyenes...

Budapesten van ingyenes pszichiátriai vizsgálat? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista vagyok. Évek óta depresszióval küzdök, de egyre csak rosszabbodik. Az utóbbi pár hetem szorongással volt tele, nagyon fáj élni, legalábbis ezt érzem. Nem merek kimenni a szobámból, ha a lakótársaim haverokat hoznak fel (enni sem merek kimenni), és az utcára is csak alig. Folyamatosan azt érzem, hogy engem figyelnek, ha emberek közt vagyok. Nem akarom, hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolatom a barátnőmmel, mert ő sír amiatt, ahogy érzelmileg zombivá válok.

Egyetemistaként sajnos nincs pénzem arra, hogy pszichológushoz járjak, de elegem lett ebből a siralmas életből, amit élek, és szeretném tudni, hogy pontosan mi a bajom.


2014. szept. 1. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van, menj el a háziorvoshoz, majd ő ad beutalót.
2014. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kerületenként van pszichiátriai gondozó, erre rákereshetsz. Sajnos nagyon kevés orvosra jut nagyon sok beteg, ezért az időpontokat hónapokkal előtte kell kérni, valamint kissé futószalagszerű érzete van a dolognak, mert nem jut annyi idő egy emberre, mint egy magánpraxisban
2014. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!