Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A vadaskert gyermekpszichiátri...

A vadaskert gyermekpszichiátria milyen evészavarosoknak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és a szüleim oda akarnak vinni, de nagyon félek, mert sosem voltam ilyen helyen és nem is értem, hogy mire jó ez, hogy mindenért rögtön orvoshoz kell vinni.. De Ők a szüleim szóval engedelmeskednem kell... És olvastam olyat is, hogy akinek 15 alatt van a BMI-je annak bent kell maradnia, ugye ez nagyon nem igaz??? Én biztos hogy nem akarok bent maradni, nincs is semmi bajom, csak mindent túlaggódnak anyáék..

Volt már bent valaki innen evészavarral, anorexiával meg ilyesmi?



2014. szept. 2. 07:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
utolsó vagyok,nekem azt hiszem 12,9 volt a BMI-m,,amikor bekerültem.
2014. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül máshol voltam, rendes kórházban, mert kaptam szondát is, mivel semmit nem akartam enni és kiderült, hogy szívritmuszavarom lett.. Meg akarok gyógyulni:((((
2014. okt. 29. 17:37
 13/14 anonim válasza:
100%
sikerült felépülni?
2021. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2023. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!