Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 órás repülési időt jól ki...

1 órás repülési időt jól ki lehet bírni akkor is ha az ember fél a repüléstől?

Figyelt kérdés
Mert én rettegek sajnos.

2014. szept. 2. 18:18
 1/9 anonim válasza:
0%
Az elmúlt időkben azért eléggé megnőtt a repülőgép szerencsétlenségek száma. Ez nem vicc.Statisztika is van róla. Én is félek a repüléstől,de mostanában szerencsére nem is fogok gépre ülni. Inkább megyek busszal.
2014. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, klasszul sikerült megnyugtatnod. Most egyenesen be vagyok szarva.
2014. szept. 2. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Írass ki nyugtatót és vegyél be előtte egyet. Ha egyébként nem szeded, tuti nem fogsz idegeskedni, sőt, lehet, végigalszod az utat. Amit az első ír, azzal ne törődj... statisztikailag az esély arra, hogy bármi rossz történjen, még mindig sokkal de sokkal kisebb, mint ha egyszerűen csak kimész az utcára.
2014. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm, ezt fogom csinálni. Hálás vagyok az emberi szóért... de annyira borzasztó, hogy ugyan csak péntek reggel lesz a repülés, de már most be vagyok sz..va.
2014. szept. 2. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdemes. :) Háziorvos kiír valami gyengébb Xanaxot, beveszed repülés előtt tizenöt-húsz perccel, és kicsit sem fogsz parázni. Amúgy én is félek tőle, megértelek, én is ezt fogom csinálni (plusz hányingercsillapító, mert én a hányástól is félek még pluszban).
2014. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Xanaxot már irattam, a leggyengébbet...Remélem segít.. Köszönöm a választ.
2014. szept. 2. 18:47
 7/9 anonim válasza:
89%

Nyugi, ha a teljes menetidő 1 óra, akkor a levegőben szinte alig töltötök időt! És, mint előttem írták az utcán, vagy autóban is előbb érhet baleset, mint ott fent. Nézd a felhőket, olvass, hallgass zenét :)

Nekem az első repülőutam Amszterdamba volt, két óra, én is nagyon be voltam rezelve, de aztán rájössz, hogy mennyire is király repülni! :D

2014. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Remélem segíthetek. Tudd hogy jelenleg stewardessként dolgozok! Rengeteget repültem 14 éves koromtól folyamatosan kb másfél havonta változó időtartamokat 1-6.5 órákat is családi okok miatt. Stresszeltem a repülések előtt mindig de aztán felszállás után hopp el is múlt. Víz felett a mai napig utálok repülni. Ki fogod bírni, aludj előtte sokat, ne egyél olyan ételeket ami megfeküdhetné a gyomrod, hallgass valami olyan zenét ami megnyugtat, esetleg gyengébb nyugtatók valeriana nem tudom mik vannak pontosan és légzési gyakorlatok. Keep calm! :)
2014. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2 utolsónak köszönöm. Különösen a stewardessnek..:)
2014. szept. 2. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!