Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedem a belara fogamzásgátlót...

Szedem a belara fogamzásgátlót, hétfőn este elfogyott és még mindig nem jött meg a mensim, most hétfő este van, mit tegyek? Szedjem a gyógyszert vagy még nem jön meg ne?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

1. mióta szeded? ez volt az első levélnyi?

2. vegyél egy terhességi tesztet, mert fogamzásgátló mellett is lehetsz terhes, ha nem jól szeded.


Én amúgy tovább szedném a helyedben, úgy, ahogy kell.

Amúgy én is ezt szedem, már majdnem 3 éve, és még nem volt belőle bajom, és mindig a 7 napos szünet 3. napján jön meg...

22/L

2010. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezaz első leveled? ha igen, akkor szed tovább, és ha a 2. levél után sem jön meg, akkor menj vissza a nőgyógyászhoz.
2010. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már egy éve szedem,de én mindig az ötödik nap vettem be.akkor ha elfogy a gyógyszer a 7-ik nap szedjem?
2010. jan. 18. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval de ez miért mentális egészség?
2010. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jézusom...:S rajta van azon a kurv@ betegtájékoztatóm, hogy a 8. napon kell bevenni, 7 nap tablettamentes nap, és a 8. napon kell bevenni...:S

necsodálkozz h nincsen menzeszed, ha te egy éven át csak 5 napos szüneteket tartottál. lehet h terhes is vagy.


sztem azért mentális egészség, mert mentálisan hülye h egy évig szedte így a tablettát éás nemtudott róla h nemígykell :D

2010. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!