Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni elenne?

Mit tudok tenni elenne?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni, hogy közel állok a depresszióhoz. Hangulatingadozás, akár óránként is, egyszer tele vagyok energiával, úgy érzem minden helyre jön, mindent megtudok oldani, csak akarnom kell, máskor meg mindent borúsan látok, értelmetlennek és rossznak mindent amit csinálok. Folyton fáradtnak érzem magam, gyakori fejfájás, sokszor napokig ki se mozdulok itthonról, csak fekszek és laptopozok behúzott sötétítők mellett. Mit tudnék tenni, hogy kicsit helyre hozzam magam? Nem akarok pszichológushoz menni!

2014. szept. 11. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát először is, ismerd be azt, hogy nem közel állsz a depresszióhoz, hanem depressziós vagy.

Mivel nem szedtél még gyógyszert, ezért egy gyenge, recept nélküli feszültségoldót javasolnék.

Én is voltam depis, a nehéz helyzetekben sokat segített. Ilyesmire gondolok mint a Hova, a Valeriana.


Próbáld ki, és ha nem akarsz dokihoz menni, akkor végy erőt magadon, és ne a hangulatod határozza meg a programodat, hanem a hangulatod ellenére csináld a dolgod. Ha ezt nem teszed, egy idő után azt veszed majd észre, hogy egy éve nem mentél ki a besötétített szobádból.

2014. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!