Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Párszor volt enyhébb pánikroha...

Párszor volt enyhébb pánikrohamom par hónapja, ha iszom lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
1-2 hónapig nem mentem ki itthonról, ma mar jobban vagyok, jövök megyek, mindent csinálok, kivéve nem iszom es nem bulizom, es mar nagyon hiányzik. Nem szedek gyógyszert. Szerintetek ha megiszom valamit, akkor lenne valami baj?

2014. szept. 12. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mert az alkohol inkább ellazít, tehát inkább segít pánikroham esetén, de az emberek nem egyformák, nem lehet pontosan megmondani mi történik. Szerintem kisebb alkoholtartalmú italt igyál nyugodtan, abból nem lehet semmi baj. De ne dönts le feleseket egymás után.
2014. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat azt nem is mernék :) köszi!
2014. szept. 12. 16:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Megittam mar egy pohár pezsgőt, es nagyon jól érzem magam! Kop kop kop :)
2014. szept. 12. 17:28
 4/5 anonim válasza:

Ok, azért beszélhetnénk az időszakos alkoholmegvonás hatásairól a pánikrohamra nézve, de nem akarom elrontani a jelenlegi hangulatodat.


Kop kop kop.

2014. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi bajom, kicsit fajt a fejem este de ez érthető mert rég ittam, szóval elaludtam.
2014. szept. 13. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!