Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tegyem magam ezen túl?...

Hogy tegyem magam ezen túl? (Többi lent) (Légyszives csak normális emberek irjanak! )

Figyelt kérdés
A tesómat jó pár éve szexuálisan zaklatták és én ezt nem rég tudtam meg. Ő nem tud róla, hogy én tudom, de az elmondása szerint ezt fel tudta dolgozni és már ezen túl van. De engem ez a dolog nagyon bánt és nem szeretném neki elmondani, hogy én erről az egészről tudok, mert nem akarom feltépni a régi borzalmas sebeit. Amióta ezt megtudtam nagyon rosszul érzem magam és kimondhatatlan dühöt érzek az írant aki ezt tette vele és legszivesebben olyan dolgot tennék ami törvénybe ütközik de tudom, hogy ezt nem szabad tennem mert ezzel nemcsak a magam életet hanem a családom életét is tönkre tenném még az a szerencse, hogy nem tudom ki volt az. Mit tegyek, hogy túllépjek ezen 3s elfeljtsem? Nem akarom elmondani a tesomnak, hogy tudok erről az egészről a fent említett ok miatt.
2014. szept. 14. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fel tudta dolgozni, akkor biztosan nem bánja, ha át kell beszélnie veled.
2014. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez nem fog rá rosszul hatni? Attól félek ha megtudná hogy én tudom már többet nem olyan lenne a kapcsolatunk és szégyelné magát előttem.
2014. szept. 15. 13:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Akár üzenetet is írhattok!
2014. szept. 15. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen neműek vagytok és hány évesek? Te kitől tudtad meg, szüleidtől? Ők mit mondtak miért titkolták el? :O

Szerintem lehet, hogy szívesebben beszélgetne veled erről mint pl. a szüleitekkel, vagy vadidegenekkel, csak ő természetes módon nem fogja felhozni a témát mivel "te nem tudsz róla".


A lényeg, hogy természetes ha dühös vagy, de sajnos ezzel már nem tudsz mit kezdeni. Csak hogy ott állsz a testvéred mellett.

2014. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írok pü.-t
2014. szept. 17. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!