Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brandenburg Neuro vitaminnal...

Brandenburg Neuro vitaminnal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tudom volt már egy ugyanilyen kérdés, de csak egy érdemi válasz érkezett. Érdekelne, hogy tényleg hatásos-e, érdemes-e megrendelni, tényleg erősíti-e az idegrendszert. Látta már esetleg valaki sima vidéki gyógyszertárban? Mert a postaköltség eléggé megdobja az árát.
2014. szept. 21. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem már, ha bajod van akkor nem igazán hiszem, hogy sokat segít! Tehát nem egy Xanax az biztos! Valamelyest erősíti az idegrendszert, de ahhoz, hogy nyugodtabb légy kell a megfelelő táplálkozás, pihenés és életvitel, és legfőképp a felfogás ami a stresszkezelést jelenti. Egyébként én már láttam gyógyszertárakban, de lehet meg is tudod rendelni a hozzád közel lévő gyógyszertárba is!
2014. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sikerült végül megrendelnem egy itteni gyógyszertárba, bár így sem jártam jobban anyagilag de már mindegy. :) Azt gondolom, hogy a rohamokat például nem előzi meg vagy mulasztja el (mostanában ezek szerencsére nagyon ritkák), csak az ilyen apróbb dolgokra gondolnám, mint magas pulzus, kisebb szorongás, hátha segít valamennyit. Ilyenkor ősszel mindig gyengébbek az idegeim. Ha nem jön be legfeljebb nem veszek többször.
2014. szept. 25. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!