Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez a fáradtság nap közben,...

Mi ez a fáradtság nap közben, este felé pedig rengeteg energia?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, mindig is jól aludtam, de sosem siettem el a dolgokat, felkelni reggelente eddig sem volt könnyű.

Most viszont, hogy megkezdődött a suli, reggelente és egész nap úgy érzem magam, mint egy élőhalott. Majd' elalszok, semmihez sincs kedvem, ásítozok, pedig 9 órát alszok.

Viszont este hat körül, amikor viszem a kutyát sétálni, bepörgök. Két órát szoktam a réten lenni vele, ebből egy óra futás, egy óra séta és szellemi fárasztás. Nyolc óra van, mire hazajövünk. Akkor már nem eszek, hanem fürdök és kilenckor fekszek, mert tudom, hogy másképp reggel nem tudnék felkelni. De az idő, amit nyolc és kilenc között eltöltök, már saját magam számára vagyok kibírhatatlan. Hülyeségeket beszélek, ugrándozok, rokonaim agyára megyek. Mitől van ez, és hogyan tudom azt megcsinálni, hogy ne este, hanem napközben jöjjön elő ez a sok energia?



2014. szept. 23. 14:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!