Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó fáradtság, motiválatla...

Állandó fáradtság, motiválatlanság, erőtlenség, lustaság, tanácstalanság és félelem gyötör. Nem tudom kialudni magam. Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Nem is olyan régen energikus, boldog, élettel teli voltam. Most az egyetem miatt óriási megterhelés alatt állok, amit nehezen tudok leküzdeni. Folyamatosan kellene tanulnom, de valahogy sosem visz rá a lélek. Tétlenül telnek a napjaim, pedig régen én magam voltam a megtestesült boldogság, a kitartás és a szorgalom. Párkapcsolati nehézségeken vagyok túl, viszont egy új városba költöztem, így itt alig vannak barátaim. Nem tudom megfejteni, hogy mindez mért van rám ilyen nagy hatással és hogyan küszöbölhetném ki. Gondolkodtam méregtelenítésben, sportban, valami változtatásra a külsőmön, de a kialvatlansággal nem tudok mit kezdeni.

2013. ápr. 16. 18:26
 1/4 anonim válasza:
sportolj ;) hidd el, ha sportolsz, akkor minden könnyebben megy.
2013. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen szinten vagy, de ha már tényleg nagyon rosszul vagy, keress fel egy pszichiátert. Lehet depó, szorongás, feszültség a stressz miatt, amit úgy látszik most nem bírsz. Persze lehet neked sikerül átlendülnöd ezen az időszakon gyógyszer nélkül, sporttal, nyugtató teákkal. Én csak arra értettem, ha már nagyon rosszul vagy, mert akkor kár húzni, mert csak fokozódni fog. Nem kell szégyelni. A mentális panaszok is ugyanolyan betegség mint bármi más, és kezelni kell. Gyógyulást kívánok.
2013. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Centrum
2013. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy másik hasonló bejegyzésre adott válaszom


neuroptim_tabletta - még egyszer egy orvos írta fel nekem .Fáradt voltam, szédültem , étvágytalan voltam, könnyen felidegesítettem magam, minden kirepült a fejeből. Nem hittem benne először ,de megpróbáltam, veszíteni nem veszíthetek így naponta reggel egyszer beszedtem és 2 hét után mintha kicseréltek volna. Azóta a család többi tagja is próbálta hasonló kimerültséget fáradtságot tapasztaltak. Én erre esküszöm. Itt utánaolvashatsz: ( vény nélkül kapható)

[link]

2013. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!