Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki skizofréniára...

Ha valaki skizofréniára hajlamos és egyszer kipróbálja a füvet, lehet valami komolyabb problémája belőle?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de senki sem tudja, hogy mekkora eséllyel fog rajta kijönni a betegség.
2014. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Abbol nem egyszeri alkalom lesz.

Skizofrenias hajlamos drog es alkohol fuggesre, drogosok es alkoholistak hajlamosak skizofreniara.

2014. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne próbáld ki. Minek kockáztatnál, amikor úgyis lehet elég bajod az állítólagos hajlamod miatt? Inkább törekedj az egészséges életmódra. Abból bajod nem lehet, hasznod viszont feltétlenül.
2014. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A cannabis zseniális módon a tudatba robbantja a rejtett pszichés betegségeket,esetleg felerősíti a már meglévőket,egyébként igen előszőr megtapasztalod a "jó" oldalát aztán már rendeszeres használat lesz belőlle,hidd el tudom.

Én 3-4 hónapig használtam,azt ezt követő fél évet senkinek sem kívánom,pokoli volt:hallucinációk,téveszmék,kényszeresség,szorongás,pánikrohamok,rémálmok,belső feszültség,öngyilkossági gondolatok,és hangulati ingadozás.

Annyit tennék még hozzá,hogy pont ez a veszély a "könnyű drogokba" mindenki legyint rájuk és nem látják a mentális oldalát,az alkohol is rombol de a pszichoaktív szerek hatalmas pusztításra képesek a pszichében,a média nem véletlenül hagyja ki ezt az oldalát.

Kérlek ne tedd!

2014. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!