Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez csak roszabb lesz?

Ez csak roszabb lesz?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben elég sokat gondolok az öngyilkosságra és sajnos nem tudom hogy valaha javul még a helyzetem.

23/F


2014. szept. 29. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az jó lenne, ha tudnál erről beszélgetni valakivel. OLyan élethelyzetben vagy, ami ennyire elkeserít? Nem tud a környezetedben valaki segíteni? pszichiáterhez, lelki segítség nyújtó szakemberhez lenne kedved, bátorságod elmenni?
2014. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az bármit is javítana...az életem kb egy kapal szar,barátaim nincsenek,kb senki se szeret,úgy veszem észre a szüleim is így vannak ezzel utóbbi időben,barátnőm sincs és aki volt 2 lány ők is csak lelkileg széttiportak és még sorolhatnám.
2014. szept. 29. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen jó lenne valami szakemberhez fordulni, és 1 percig se hidd azt hogy a szüleid nem szeretnek. Tehát mikor ilyen gondjaid vannak hogy öngyilkosság gondolj mindig arra hogy hány ember lehetne olyan mint te (gondolok itt egészségre), de beszélhetnénk hátrányos anyagi helyzetben lévő emberről aki már csak azért se lehet az tudatta alatt van az hogy van családja. Szóval ott tartunk hogy 23 évesen élvezni kellene az életet, hisz előtted van. Barátnővel ne foglalkoz mert 80% ba már a nőktől ezt kapod, ezt lazán kezeld. Majd aki igazán szeretni fog téged az el fog fogadni úgy ahogy vagy. Kitartás és fogad meg a jó tanácsokat. Sok szerencsét és egészséget.
2014. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!